Jak fungujeme

AirTicketPartner & BIKERStour c.a.
Petr Nájemník

Benešovo náměstí 7
415 01  TepliceJsme poměrně mladá společnost založena v roce 2012, ale s nemalými zkušenostmi v cestovním ruchu. Každý z nás pracuje s letenkami dlouhou dobu a tým tvoříme od roku 1994, kdy jsme začali pracovat pro v té době třetí největší výdejnu letenek v České republice.
Po zániku této společnosti jsme se rozhodli založit vlastní společnost, abychom mohli pokračovat v práci, která nás baví a ve které jsme odborníci. Naše krédo je dělat radost a pomáhat všem, kdo rádi cestují ať za poznáním, přáteli, prací nebo za odpočinkem.

Již od začátku pracujeme při zajišťování letenek s celosvětovým rezervačním systémem Amadeus, spolupracujeme se společnostmi Tripplan Travel při rezervaci ubytování, ERV pojišťovna, Student Agency, Eurolines, DFDS seaways, P&O, největšími českými touroperátory jako Eso Travel, Adventura, China tour a spousta dalších…Náš tým

Petr Nájemník

Teplice - letenky, motorkářské a individuální zájezdy

Letenkář s IATA licencí a zkouškami na rezervační systém Amadeus. Motorkář, který na dvou kolech procestoval Česko a Slovensko, Polsko, Rakousko, Německo, východní část USA, severní Argentinu s návštěvou Bolívie a Chile, Thajsko a Laos. Další navštívené země jsou Irsko, Skotsko, Holandsko, Dánsko, Švédsko, Ukrajina, Francie, Itálie, Chorvatsko, Spojené Arabské Emiráty, Omán, Čína a Hong Kong, Vietnam a Kamčatka.

Helena Dvornická

Teplice - letenky

Zkušená letenkářka s licencí IATA a zkouškami na rezervační systém Amadeus. Navštívené země Kanada, USA, Mexiko, Španělsko, Řecko, Egypt, Tunis, Maroko, Jamajka, Nový Zeland, Jižní Korea, Turecko, Itálie, Ukrajina, Maďarsko, Polsko, Německo, Rakousko, Francie, Anglie, Holandsko, Belgie, Slovensko, Austrálie, Chorvatsko.

Olivie Kolářová

Pardubice - letenky

Zkušená letenkářka s licencí IATA a zkouškami na rezervační systém Amadeus. Navštívené země Polsko, Pobaltské republiky, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Francie, Itálie /Sicílie, Lipari/, Španělsko /Baleáry, Tenerife/, Andorra, Chorvatsko, Černá Hora, Turecko, Kypr, USA /Florida/

Martina Pavelková

Teplice - zájezdy

Zajišťuje zájezdy od všech touroperátorů v ČR a Německu, vstupenky na kulturní a sportovní akce, zahraniční autobusové jízdenky, low-cost letenky a cestovní pojištění.
Navštívené země jsou převážně prázdninové destinace, Chorvatsko, Itálie /Sicílie/, Španělsko /Mallorca/, Thajsko, Spojené Arabské Emiráty, Řecko /Korfu, Rhodos/, Turecko, Slovensko, Rakousko, Německo, Francie, Monako.Info o fakturaci, splatnosti a DPH

Zdanitelné plnění u mezinárodní přepravy je osvobozeno od povinnosti uplatnit daň na výstupu dle §70 zákona o DPH 235/2004 Sb.

Fakturace cest. služeb podléhá § 89 "Zvláštní režim pro cestovní služby", zákona o DPH 235/2004 Sb.

Výjimka je u přepravy zboží lodními trajekty a Eurotunelem - v tomto případě se platí DPH.

Splatnost vydaných faktur je pro smluvní partnery od 3 do 7 dnů. U nesmluvních partnerů a jednorázových objednávek je vždy vyžadována platba předem, popřípadě platba kreditní kartou přímo během rezervace.

Faktury vystavujeme s hlavičkou sídla firmy

AirTicketPartner & BIKERStour c.a.
Petr Nájemník
Zahradní 323
418 01  Bílina

IČ: 60659247
DIČ: 7712271908

UniCredit bank:
2107810037/2700

Česká spořitelna:
3373076319/0800Živnostenský list

Živnostenský list

Všeobecné
obchodní podmínky

Všeobecnéobchodní podmínky


Reklamační řád

Reklamační řád

Licence IATA

Petr Nájemník

Licence IATA Petr Nájemník

Helena Dvornická

Licence IATA Helena Dvornická

Olivie Kolářová

Licence IATA Olivie Kolářová

Licence AMADEUS

Petr Nájemník

Licence AMADEUS Petr Nájemník

Helena Dvornická

Licence AMADEUS Helena Dvornická

Olivie Kolářová

Licence AMADEUS Olivie Kolářová


Licence MARRIOTT

Petr Nájemník

Licence MARRIOT Petr Nájemník

Helena Dvornická

Licence MARRIOT Helena Dvornická


© AirTicketPartner   |   Všechny práva vyhrazena   |   Vytvořil: vosy.cz