Jak objednat Několik rad jak si u nás objednat letenky, hotely, auta, parkování, víza, pojištění

Levné a nejlevnější letenky

LEVNÉ A NEJLEVNĚJŠÍ LETENKY s pravidelnými lety

Nejlevnější letenky doporučujeme kupovat ve velkém časovém předstihu /několik měsíců před plánovaným odletem/. Např. lety do oblíbených zimních destinací /Thajsko, Indonésie, Vietnam, Maledivy atd./ je možné rezervovat až 10 měsíců před odletem.
Při hledání nejlepších cen je výhodné kombinovat různé letecké společnosti, přestupní body a dny odletu. Nejlevnější ceny jsou také u spojení s noclehem v přestupním bodu. Některé letecké společnosti poskytují ubytování a transfer z letiště do hotelu a zpět zdarma.
Upozorňujeme Vás, že kombinace více společností má jistá rizika a tak je důležité, abyste měli ve všech přestupných bodech dostatek času k odbavení na další lety i v případě, že letadlo do přestupního místa bude mít větší časové zpoždění.

Nejlevnější letenky jsou většinou nevratné, proto doporučujeme k nim vystavit pojistku proti stornu letenky ze zdravotních důvodů cestujícího nebo jeho rodinného příslušníka, případně z důvodu rozsáhlého poškození bydliště /požár, povodeň, poškození třetí osobou apod./.
Spoluúčast je 20% z částky, která připadá letecké společnosti. Pojistka může zahrnovat veškeré léčebné výlohy během pobytu v cizině včetně dalších nepostradatelných krytí jako jsou škoda na Vašich zavazadlech, odcizení zavazadel, odpovědnost za škody na zdraví a majetku, zpoždění letu, repatriaci atd.LETENKY S NÍZKOROZPOČTOVÝMI LETY - LOW COST

Tyto lety nelze rezervovat do určitého termínu jako u ostatních leteckých společností. Platba musí být provedena ihned platební kartou /embosovanou nebo elekronickou/ přes internet. Je nutné vkládat pozorně do rezervačního formuláře veškeré údaje /jméno a příjmení, termín letu a kontakty - hlavně mailovou adresu/.
Potvrzení o zajištěném letu je automaticky zasláno na mailovou adresu, kterou uvedete při rezervaci. Po provedení platby jsou veškeré změny za poplatek, který je poměrně vysoký, takže v mnoha případech se vyplatí koupit novou letenku.
Přestože na první pohled vidíte na internetu velice příznivou cenu, při rezervaci postupně zjistíte, že cena nezahrnuje poplatek za zavazadlo /pouze příruční zavazadlo je v ceně/, v ceně není občerstvení na palubě letadla během letu, pokud máte zájem o konkrétní místo v letadle /u okénka, u uličky, s větším prostorem pro nohy/ musíte zaplatit poplatek.

Např.: poplatek za zavazadlo je cca 500 Kč na 1 směr. Každá letecká společnost má vlastní ceníky na tyto doplňkové služby a ceny jsou stanoveny třeba podle délky letu, podle kg atd.
Vždy se vyplatí tyto poplatky platit přes internetové stránky, na letišti je poplatek mnohem vyšší /může být přirážka až 100 %/. Důležitou součástí je odbavení na letišti /check in/.
Za odbavení se taky platí poplatek a je samozřejmě výhodnější udělat si odbavení online než na letišti. Ušetříte peníze a čas strávený na letišti u odbavovacích přepážek. Pokud kupujete letenky na nízkorozpočtové lety v naší cestovní kanceláři, odbavení online děláme automaticky při platbě letenky. Zároveň Vám nabídneme i možnost objednání všech služeb /doobjednání zavazadla, rezervace konkrétního místa v letadle atd./, abyste pak nemuseli platit před odletem na letišti zbytečně vysoké poplatky.© AirTicketPartner   |   Všechny práva vyhrazena   |   Vytvořil: vosy.cz