Jak objednat Několik rad jak si u nás objednat letenky, hotely, auta, parkování, víza, pojištění

ODŠKODNĚNÍ ZA ZPOŽDĚNÉ A ZRUŠENÉ LETY

V případě, že bude Váš let opožděn, máte nárok na kompenzace od letecké společnosti. Kompenzace závisí na délce zpoždění a na délce plánovaného letu. Veškeré kompenzace žádejte u letecké společnosti, které se týká zpožděný nebo zrušený let. Letecká společnost je povinna sdělit Vám důvod zrušení letu a zpoždění pokud přesáhne 2 hodiny, resp. 4 hodiny, jedná-li se o let do destinace vzdálené více než 3 500 km.

V případě zpoždění máte nárok na občerstvení, bezplatný telefonický hovor a pokud je to nutné také na nocleh. Při zpoždění Vašeho letu o 5 hodin a více, máte rovněž nárok na finanční náhradu. /Pokud však budete souhlasit s vrácením ceny letenky, přepravce Vám již nemusí zajišťovat náhradní dopravu ani poskytovat žádnou jinou pomoc/.

Pokud byl Váš let zrušen či došlo k prodeji více míst, než je v letadle k dispozici, máte nárok na dopravu do cílové destinace náhradním způsobem za srovnatelných podmínek nebo na vrácení peněz za letenku a dále případně na bezplatnou dopravu do výchozího bodu Vaší cesty.

Vzhledem ke skutečnosti, že s leteckými společnostmi je poněkud obtížnější komunikace ohledně finančních kompenzací, nabízíme Vám možnost využít služby firmy, která Váš požadavek vyřídí.


© AirTicketPartner   |   Všechny práva vyhrazena   |   Vytvořil: vosy.cz