Jak objednat Několik rad jak si u nás objednat letenky, hotely, auta, parkování, víza, pojištění

PRONÁJEM AUT a MOTOREK

Zajistíme Vám pronájem různých typů aut v celém světě. Při vyzvednutí rezervovaného auta musíte vždy předložit embosovanou platební kartu vystavenou na jméno řidiče.

Pronájem auta můžete zaplatit přímo v naší cestovní kanceláři nebo v půjčovně při vyzvednutí. Doporučujeme rezervovat auto v dostatečném časovém předstihu - cena pronájmu může být výrazně levnější a je možnost výběru z většího množství aut.
Také můžete použít náš vyhledávač, přes který si auto zarezervujete a zaplatíte při vyzvednutí. Při rezervování online vyplňte datum, hodinu, místo vyzvednutí a místo vrácení, typ automobilu a jeho vybavení /GPS, dětské autosedačky/.

Pro půjčování motorek je postup stejný, jako u aut. Pro vypůjčení motorek je nutné vlastnit patřičné řidičské oprávnění.

Ve vyhledávači začnete tím, že zadáte stát, místo vyzvednutí /dbejte na výběr, většina autopůjčoven má pobočky přímo na letištích a v centrech velkých měst/, datum a čas. Poté zadáte místo a čas vrácení. Zadáte věk řidiče a event. typ vozu.

Po výběru auta kliknete na rezervaci vozu, doplníte si vybavení, popřípadě pojištění pro výjezd do další země /např. si vypůjčíte auto ve Španělsku a budete chtít navštívit Gibraltar nebo Portugalsko/, přečtete si a zaškrtnete souhlas s podmínkami a pokračujete na formulář s povinnými údaji pronájemce.

Zde si ještě můžete doobjednat komplexní pojistku pro případ, že byste měli autonehodu, při které byste automobil znehodnotili, nebo Vám byl odcizen. Auto si zarezervujete, na Váš email obdržíte voucher a Vaše auto bude připravené podle zadání.


© AirTicketPartner   |   Všechny práva vyhrazena   |   Vytvořil: vosy.cz